HeRKeSiN GöZü BiZDe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HeRKeSiN GöZü BiZDe

UYKUSU KAÇANLARIN MEKAN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008) Vide
MesajKonu: BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008) BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008) Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 11:34 pm

Kalk ve beni dinle , sana güç veririm , kafanla dalaştığında sana yardım edebilirim , beni bilirsin tam 30luk 3 tanımlı pis sakallı ,donuk bakışlı İklimi az ılıman çoğu yağışlı,yaşar fâni yazlı-kışlı.Onların şahidi görür gözlü benimkisi âmâydı , unutmadıklarımın hepsi güzel birer simâydı.Sen kendinle çatışmadayken , savaş verirken oradaydı.Taşla kafan çarpıştığında ya da kafan taşa yaslandığında anlarsın ki ; kötü gider , iyi gelir.Zaman sofrandaki en lezzetli mühim yemek .Azaldıkça aç kalmanın korkusuyla kuryacaksın ,bu sebeble yaşlanacaksın , çünkü sen de baştan olmak üzere sonlanancaksın , trilyon da olsan harcanacaksın, savaşı kes barışacaksın! kendinle aynalarında birebir anlaşacaksın.

Nakarat

Bir kulaç daha atsam karadayım , beni hiç böyle bir denize dalmadım üzerimde pantalonum artı ayakkabılarım, ha gayret!...
Bir sene fırtına , üzerimde dolunay , gün yüzü asmış , dalgalar boyum aşmış , nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Benim bahsettiğim o derinlik hiç bir denizde yok , benim yumruklarımın içi boş , korkma yakmaz canını.
Allah seni ensen gibi dümdüz etmeden geri dön hemen , dünya kızına aşık olmak seni delirtir , bu kız izdivaç için ne kötü bir cariyedir, ecel aramaz Enseler , yerine gelmez sarsılan güvenler , içine düştüğüm masalsı serüvenlerdir gamzelerme âb-ı hayattan can verenler.
Yüzmekten yorulduğum bu en derin denizdir boğulduğum, 4lük lerim kulacı atar , benim benim !...
Dipte vurgunum , moralsizim solgunum, yine de kendime teskin edebilecek bir seviye olgunum , pişmanlık asla kaçamayacağım bir canavar .Elleri Bazen öldürür, bazen sertçe yakalar bil ki ;
Sagopa cesaretinin bir kısmını zulada saklar ,yanan ışıklarımı kaplayacak kadar karanlığım var nakarat
m_MeHMeT_t

m_MeHMeT_t

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 11/07/08 Mesaj Sayısı : 304 Nerden : PaRiS 44 Lakap :

BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008) Vide
MesajKonu: Geri: BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008) BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008) Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 1:54 pm

paylaşım için tşkkrler sunny
http://mehmetkbn.tr.gg

BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM(SAGOPA KAJMER 2008)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası